Szinte hihetetlen, de a Zsolt Audio idén 40 éves! Bizony, 1985 nyarán csaptunk egymás tenyerébe az Audiolab céggel, pontosabban Phil Swifttel, hogy Magyarországon a Zsolt Audio fogja képviselni a márkát. Elég szürreális volt, hogy a Vasfüggöny mögül két fiatalember azt veszi a fejébe, hogy egy angol audio céget "képvisel", miközben sem szabad kereskedelem, de még csak szabad határátjárás sincs a nyugat felé. Annyira szürreális volt, hogy Phil igent mondott az ötletre és mi Alpár bátyámmal két darab Audiolab 8000A erősítővel a hónunk alatt, amit közvetlenül a gyártótól vásároltunk viszonteladói áron(!) jöttünk haza és még abban az évben eladtunk 10 darabot ebből a legendás készülékből. A sikeren felbuzdulva aztán a Zsolt Audio kínálatában folyamatosan jelentek meg a legendás brit márkák, a cégek sorra igent mondtak a megkeresésünkre. Roksan, Rega, Spendor, Royd, Creek és számos más márka is, a 'British Audio" legendái. Azonban abban az időben a dolgok sokkal lassabban...